Naam
Voornaam
Doelgroep
Gemeente
E-mail
Website
Barbe
Jan
Volwassenen
Ninove
jb.janbarbe@gmail.com
Geen
Breels
Henrica
Volwassenen
Turnhout
henricabreels@gmail.com
Geen
Buntinx
Kristel
Volwassenen
Leuven
buntinx.kristel@gmail.com
https://www.linkedin.com/in/kristel-buntinx-549b9ba/
Counotte
Nicole
Jongeren, volwassenen
Testelt, Scherpenheuvel-Zichem
nicole_counotte@hotmail.com
Geen
Cox
Elly
Volwassenen
3910 Pelt
coxelly@hotmail.com
http://www.praktijkroosendijk.be
De Geyter
Marianne
Loopbaan/stress/burn-out volwassenen/leiderschap
Schoten
marianne@meeander.be
http://www.meeander.be
De Witte
Ingrid
Jongeren, volwassenen
Bertem
ingrid.de.witte@telenet.be
https://www.linkedin.com/in/ingrid-de-witte-comupraktijk
Devriendt
Jan
Kinderen, volwassenen
3545 Zelem (Halen)
info@jandevriendt.be
http://www.jandevriendt.be
Douxfils
Nathalie
Volwassenen
Mortsel - Edegem
nathalie@conciente.be
https://www.conciente.be/nathalie-douxfils
Ennekens
Julie
Jongeren, volwassenen
Mechelen
julie.ennekens@gmail.com
http://www.atelier-puuur.be/counseling - https://www.praktijkdeboom.be/julie-ennekens
Goris
Anke
Volwassenen
Mol
info@praktijkmood.be
http://www.praktijkmood.be
Hooyberghs
Carine
Volwassenen
Mol
carine.hooyberghs@telenet.be
Geen
Kennis
Vanessa
Jongeren, volwassenen
Mortsel
kennis.vanessa@gmail.com
http://www.vanessakennis.be
Muylaert
Lieve
Volwassenen, koppels
2480 Dessel
Lievemuylaert.fokus@gmail.com
http://www.lievemuylaert-fokus.be
Schoeters
Karla
Volwassenen
Kasterlee
koru.karla@yahoo.com
https://koru-karlaschoeters.be/
Van Remmen
Chiara
Volwassenen
Brussel
chiaravanremmen@gmail.com
https://www.vindeentherapeut.be/therapeut/chiara-van-remmen-elsene.html
Vandenberk
Annelies
Volwassenen met een diagnose autisme
Wiekevorst (Heist-op-den-Berg)
annelies.vandenberk@gmail.com
http://www.coachingspraktijk-dewissel.be
Vankerckhoven
Marleen
jongeren/ scholen
Geel
cocolele@skynet.be
https://www.linkedin.com/in/marleen-vankerckhoven-3b614879/
Vanlangenaeker
Hedwig
Jongeren/Volwassenen
Alken
int.vanlangenaeker@i-mas.be
Geen

Hierboven vind je een lijst van counselors in Vlaanderen.

Wil je ook opgenomen worden in onderstaande lijst? Klik dan hier.