Naam
Voornaam
Doelgroep
Gemeente
E-mail
Website
Adams
Carl
(jong)volwassenen
Antwerpen
info.topeople@gmail.com
http://www.geweldbeheersing.be
Aendekerk
Rachel
Volwassen
Maaseik
rachelaendekerk@gmail.com
http://www.in-dialoog-psychotherapie.be
Baeten
Annelies
Volwassenen
Sint-Katelijne-Waver, Edegem
info@denomaden.be
http://www.denomaden.be
Boutens
Tille
Volwassenen
Otegem
boutenstille@hotmail.Com
Tille Boutens
Bruyninckx
Leen
kinderen, jongeren, jongvolwassenen en volwassenen
Lier
leenbruyninckx@hotmail.com
geen website
D'hoop
Evy
volwassenen
Sint- Eloois-Vijve
evydhoop@hotmail.com
vind een psycholoog
De Meyer
Evelien
Volwassenen
Gent
eveliendemeyer345@gmail.com
http://www.eveliendemeyer.be
De Vreese
Joke
Volwassenen
Brugge
joke_de_vreese@hotmail.com
http://www.binnenruimte.be
Decroos
Stefaan
volwassenen
Gent
stefaandecroos.psy@gmail.com
http://www.stefaandecroos.be
Depuydt
Karine
Volwassenen
Poperinge - Ieper
karine.depuydt@telenet.be
geen website
Desmyter
Hilde
jongeren vanaf 16jaar, volwassenen (individuele en partnertherapie)
Kasterlee
hilde.desmyter@telenet.be
geen website
Heylen
Arne
volwassenen, EFT Supervisor
Leuven
heylen.arne@gmail.com
http://www.naiade-therapie.be
Huylebroeck
Geerte
volwassenen
Lier
geerte.huylebroeck@cawboommechelenlier.be
http://www.caw.be
Janssens
Stijn
(Jong)volwassenen en ouderen
Mechelen, Tildonk
stijnjanssens.psy@gmail.com
http://www.dekruin.be/Stijn
Keunen
Hilde
Volwassenen
Varsenare
hildekeunen@telenet.be
http://www.groepspraktijkdeverbinding.be
Lekime
Stefanie
Volwassenen
Oostende
stefanie_lekime@hotmail.com
http://www.psychologenpraktijk-impasse.be
Lohmann
Katrin
Volwassenen en jongeren
Antwerpen
katrin.lohmann.therapie@gmail.com
http://www.creatievetherapieantwerpen.be
Maertens
Julie
Volwassenen
Knokke-Heist
julie.maertens@cprt.be
http://www.cprt.be
Mortier
Delphine
Adolescenten, (jong)volwassenen
Ledeberg/Wondelgem
mortier.delphine@gmail.com
http://www.delphinemortier.be
Raes
Hilde
Volwassenen, ouderen, koppels
Sint Kruis Brugge
hilde@binnenruimte.be
http://www.binnenruimte.be
Renders
Kurt
volwassenen, EFT Supervisor
Antwerpen
kurt.renders@conciente.be
http://www.conciente.be
Schramme
Kirsten
Volwassenen
Edegem en Hoboken
kirsten.schramme@conciente.be
http://www.conciente.be
Tops
Dirk
volwassenen
Mechelen
dirk.tops1@telenet.be
https://www.caw.be/
Van Beylen
Kim
Volwassenen, ouderen
Zemst
kim.vanbeylen@yahoo.com
http://www.psychologenpraktijkzemst.be
Van Beylen
Kim
Volwassenen, ouderen
Rotselaar
kim.vanbeylen@sporetherapie.be
http://www.sporetherapie.be
Van Hoof
Ellen
Adolescenten en volwassenen
Kampenhout
therapie@ellenvanhoof.be
http://www.ellenvanhoof.be
Van Hoof
Lynn
Adolescenten en volwassenen
Hoboken
Lynn.van.hoof@hotmail.com
http://Www.routesroots.com
Van den Broeck
Wim
Volwassenen
Stekene
wim@eft-waasland.be
http://www.eft-waasland.be
Vandenplas
Ellen
Volwassenen
Heverlee
vandenplas.ellen1@gmail.com
http://www.vonktherapie.be
Vandevelde
Sofie
Volwassenen
Brugge en Moerkerke
therapeut.sofie.vandevelde@gmail.com
www.dedam.be en www.kaapstadgroepspraktijk.be
Vanhie
Thijs
Volwassenen
Zemst
thijs.vanhie@outlook.be
https://www.psychologenpraktijkzemst.be/
Vermeulen
Kelly
Jongvolwassenen, volwassenen
Mortsel
vml.kelly@gmail.com
https://www.linkedin.com/in/kellyvermeulen
Vlerick
Erwin
Jongeren, volwassenen
Gent (Sint-Amandsberg)
evlerick.consult@scarlet.be
https://www.linkedin.com/in/erwin-vlerick-5595243a/

Hierboven vind je een lijst van erkende en opgeleide EFT-therapeuten in Vlaanderen.

Wil je ook opgenomen worden in onderstaande lijst? Klik dan hier.